Alarm Hikvision AX PRO 96

Neohodnotené
Značka: Hikvision

Ústredňa pre alarm do domu AX-Pro od firmy Hikvision s možnosťou zapojenia 94 senzorov. Bezpečnostná norma EN 50131 stupeň II. Šifrovaná komunikácia algoritmom AES-128 bit. Nový komunikačný protokol Tri-X s dosah do 2000 m. Mobilná aplikácia na správu pre iOS a Android. Pripojenie pomocou LAN, Wi-Fi a dve SIM (3G/ 4G). Zabudovaná NFC čítačka. Pre individuálnu cenovú ponuku alarmu prosím vyplňte tento formulár.

Blog ako vybrat alarm do domu tipy tuya

Dostupnosť Skladom
Možnosti dopravy
2.12.2021
Kód: 1133
€299
Alarm Hikvision AX PRO 96
Neohodnotené
Značka: Hikvision
Hikvision ax pro ds pwa96 kit we
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
nad 50 €
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
pri objednávke do 12:00
Slovenská firma
Slovenská firma
Technická podpora
Technická podpora
cez Meet alebo TeamViewer

Komunikácia

Vďaka pokročilému protokolu Tri-X je možne zapojiť až 94 senzorov do vzdialenosti 2000 metrov v otvorenom priestore od ústredne. Okrem senzorov viete pripojiť aj 48 pripojiteľných bezdrôtových kľúčeniek, 6 sirény a 8 čítačiek alebo klávesníc.

Senzory viete umiestniť v jednotlivých zónach, celkovo až do 32 zón*. U každej zóny si viete nastaviť napríklad automatické odomykanie a zamykanie alarmu.  Komunikácia medzi ústredňou a senzormi je bezpečne šifrovaná algoritmom AES-128 bit.

*vytvoríte si napríklad dve zóny, kancelária alebo predajňa. Pri párovaní senzorov vždy zvolíte do akej oblasti patria. Tým viete uzamknúť predajňu a pracovať v kancelárii bez toho aby sa spustil alarm. U každej zóny si viete nastavit individuálne pravidla. 

Hikvision alarm AX pro

Konektivita

Alarm k sieti môžete pripojiť pomocou LAN káblu, Wi-Fi a 2 x SIM (/3G/4G), čím sa zníži bezpečnostné riziko v prípade jednotlivých výpadkov, alebo nedostupnosti operátora. Jednoduchá aplikácia pre iOSAndroid, ktorá slúži na správu, vám umožni aktivovať/ deaktivovať alarm pohodlne z mobilného zariadenia. 

Alarm podporuje celkovo 30 používateľov, ktorý dokážu spravovať, odomykať a zamykať alarm.  Poporuje zapojenie o 96 senzorov z toho 48 pohybových senzorov s kamerou. Ďalej 8 klávesnic alebo čitačiek, 6 sirény (3 interné a 3 externé), 48 kľúčeniek, 46 použivateľov a 32 zón. Možete inštalovať 2 SIM s podporou 3G a 4G.

Bezpečnosť

Alarm spĺňa bezpečnostnú certifikáciu EN 50131 stupeň II. Jedná sa o zlatý štandard, ktorý zaručuje, že alarm bol testovaný a odolá skúseným zlodejom. Samozrejmosťou je tamper ochrana ktorá chráni nepretržite 24/7 pred neoprávnením vniknutím do zariadenia. Čo to znamená? Ak niekto otvorí kryt, príde vám notifikácia.

Výpadok elektrického prúdu vám už nemusí robiť starosť. Vysoko kapacitná záložná batéria 4520 mAh zaručí plnú prevádzku po dobu celých 12 hodín.  Ak nebude dostupný internet vďaka SIM karte, vám príde telefonát a SMS správa.

Anti-jamming funkcia rýchlo rozpozná rušičky signálu a spustí alarm.  Tie používajú zlodeji aby prerušili komunikáciu medzi ústredňou a senzorom.  Vždy pred uzamknutím sa spúšťa kontrola alarmu, ktorá vám na mobilnej aplikácii zobrazí prípadne chyby. Cez mobilnú aplikáciu si viete jedným kliknutím aktualizovať firmware. To zaručuje , že chyby v systéme budú vždy opravené.

Podpora IP kamier. Alarm podporuje zapojenie IP kamier od firmy Hikvision. Danú kameru viete sparovať s senzorom a v prípade aktivácie senzoru kamera zaznamená video. Zaznamenané video má dĺžku 7 sekúnd a viete si ho spätne pozrieť v mobilnej aplikácií Hikconnect. 

Dodatočné parametre

Kategória: Alarmy do domu
Záruka: 2 roky
Trieda: AX PRO
EN 50131: Stupeň II
Rozmery: 170 x 170 x 39 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: