Xiaomi Mi Smart Sensor Set 17587

Kód: 956
2 hodnotenia
Značka: Xiaomi
€69,99 –14 %
Xiaomi Mi Smart Sensor Set
€69,99 –14 % €59,97
Na ceste
Položka bola vypredaná…

Tento set s dosahom senzorov <30 m detekciou pohybu 7 m vás ochráni pred nechceným pohybom v objekte. Vďaka aplikácii Mi Home budete mať celú svoju domácnosť pod kontrolou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbená dostupná značka Xiaomi je aj v našej ponuke bezpečnostných senzorov. Pre kompletné zabezpečenie Vášho bytu alebo domu je teraz k dispozícii balík senzorov Xiaomi Mi Smart Sensor Set. Po prepojení s aplikáciou Mi Home máte vďaka nim celú svoju domácnosť pod kontrolou – priamo na mobil Vám totiž komunikačná brána odosiela notifikácie nielen o pohybe v jednotlivých miestnostiach, ale aj o otvorení či zatvorení okien a dvier. Stačí len rozmiestniť tieto kompaktné a dizajnové senzory, ktoré sa dokonalo zladia s každou domácnosťou. S dosahom senzorov <30 m detekciou pohybu 7 m vás ochráni pred nechceným pohybom v objekte. 

✅Balenie obsahuje:

  • 1× komunikačná brána Gateway DGNWG05LM
  • 1× diaľkový spínač
  • 2× senzor okien/dverí
  • 2× senzor pohybu 

Xiaomi Gateway komunikuje so všetkými Vami zapojenými senzormi pre komplexnú ochranu Vašej domácnosti. Z nich následne odosiela dáta priamo do Vášho zariadenia – podporuje rovnako Android, ako aj iOs. Inštaláciu zvládne naozaj každý – stačí, ak komunikačnú bránu zapojíte do zásuvky. Jej komunikácia následne prebieha v štandarde Zigbee a pomocou WiFi.

Gateway je navyše vybavená aj moderným svetelným pásom, vďaka ktorému si môžete zvoliť až zo 16 miliónov farieb RGB pre úplnú customizáciu a prispôsobenie pre Váš štýl. Zabudovaný je tiež zvonček, ktorý je možné spárovať s bezdrôtovým dverovým zvončekom. Navyše, ak máte tento systém prepojený s Android platformou, môžete ako zvonenie nahrať súbor vo formáte MP3, čím si ho viete plne prispôsobiť Vášmu vkusu. Tento štýlový pomocník by nemal chýbať v žiadnej modernej domácnosti, ktorej záleží nielen na bezpečnosti, ale aj na jej dizajne. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: