Ledger Nano S

Neohodnotené
Značka: Ledger
Dostupnosť Nie je dostupné
Kód: 1007
€59,99 / ks €49,99 bez DPH
Ledger Nano S
Neohodnotené
Značka: Ledger
1000+
1000+
spokojných zákazníkov
Autorizovaný
Autorizovaný
predajca
Doručenie
Doručenie
nasledujúci pracovný deň
Cena dopravy
Cena dopravy
od 2,5 €

Táto Bitcoin peňaženka je vyrábaná francúzskou firmou Ledger.  O bezpečné uloženie kryptomien sa stará Secure Element od švajčiarskej firmy STMicroelectronics s certifikáciou CC EAL5+.  Bezpečnosť dopĺňa auditovaný operačný systém BOLOS, ktorý prešiel nezávislou certifikáciou CSPN (First Level Security Certificate).  

Okrem bezpečného uloženia kryptomien vás táto peňaženka chráni aj pred nechcenými phishingovými útokmi, a to pomocou prihlasovania FIDO. FIDO je dostupné pre burzy ako Bitfinex, Binance, ale aj pre emailových klientov ako Gmail, Yahoo, Facebook a mnoho iných. 

Silnou stránkou sú aj kompaktné a malé rozmery: 56,95 mm x 17,4 mm x 9,1 mm. Zaručujú, že Bitcoin peňaženka vám nebude prekážať.  O manažment kryptomien sa stará aplikácia Ledger LIVE, ktorú si jednoducho nainštalujete na PC. Bohužiaľ, na rozdiel od Ledger nano X, nie je túto peňaženku možné používať s mobilnou aplikáciou. 

Vstavaná pamäť 320 kB vám pomôže uložiť od 3 až do 20 kryptomien naraz, čo sa zíde najmä vtedy, ak obchodujete s viacerými kryptomenami. Display s rozmermi 128 x 32 pixelov vám prehľadne zobrazí  každú transakciu a budete si vždy istý, že ju prevediete na správny účet. 

Vďaka podpore BIP 39 je možné svojou 24-slovnú frázou peňaženku obnoviť kedykoľvek, a to aj na konkurenčných kryptopeňaženkách, akými sú Trezor a Jubiter.