Ledger Nano X

Neohodnotené
Značka: Ledger
Dostupnosť Nie je dostupné
Kód: 968
€119,99 / ks €99,99 bez DPH
Ledger Nano X
Neohodnotené
Značka: Ledger
1000+
1000+
spokojných zákazníkov
Autorizovaný
Autorizovaný
predajca
Doručenie
Doručenie
nasledujúci pracovný deň
Cena dopravy
Cena dopravy
od 2,5 €

Bezpečnosť 

Táto kryptopeňaženka je vyrábaná francúzskou firmou Ledger.  O bezpečné uloženie kryptomien sa stará Secure element od švajčiarskej firmy STMicroelectronics s certifikáciou CC EAL5+.  Bezpečnosť dopĺňa auditovaný operačný systém BOLOS, ktorý získal certifikáciu CSPN (First Level Security Certificate).  

Podpora FIDO
Okrem bezpečného uloženia kryptomien vás táto peňaženka chráni aj pred nechcenými phishingovými útokmi, a to pomocou prihlasovania FIDO. FIDO je dostupné pre burzy ako Bitffinex, Binance, ale aj pre emailových klientov ako Gmail, Yahoo, Facebook a mnoho iných. 

 

Vstavaná batéria

Vďaka vstavanej batérii môžete túto Bitcoin peňaženku použiť kdekoľvek a vziať kamkoľvek. O jednoduchosť použitia sa stará prehľadná Android/iOS aplikácia od Ledgeru, vďaka ktorej je spravovanie, odosielanie a prijímanie kryptomien hračka. Táto aplikácia komunikuje s peňaženkou na základe Bluetooth technológie. 

Rozmery a popora kryptomien

Silnou stránkou sú aj kompaktné a malé rozmery: 72 mm x 18,6 mm x 11,75 mm. Tie zaručujú, že Bitcoin peňaženka vám nebude prekážať.  Vstavaná pamäť 2048 kB vám pomôže uložiť až 100 kryptomien naraz, čo sa zíde najmä vtedy, ak obchodujete s viacerými kryptomenami. Display s rozmermi 128 x 64 pixelov prehľadne zobrazí  každú transakciu, a budete si tak vždy istý, že ju prevádzate na správny účet.

Obnovenie

Vďaka podpore BIP 39 je možné svoju 24-slovnú frázu obnoviť kedykoľvek, a to aj na konkurenčných kryptopeňaženkách, akými sú Trezor a Jubiter.

Návod