Feitian R301

Značka: Feitian

Slúži na bezpečnú komunikáciu s e-goverment (slovensko.sk) a elektronické podpisovanie (zep.disig.sk).  Netreba inštalovať dodatočný software ani ovládače. Funguje s operačným systémom Windows, MacOS, Linux .  Viac informácií na e-shope Českej pošty

Produkty si môžete zakúpiť na Mall. V prípade väčších množstiev (5 a viac), nás prosím kontaktujte na: info@keeprivacy.sk, kde vám radi vypracujeme cenovú ponuku. 

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
31.5.2024 31.5.2024 Zvoľte variant
Kód: 417/USB 417/USB2 Zvoľte variant
€20 / ks €22 / ks od €20 / ks €16,70 bez DPH €18,30 bez DPH od €16,70 bez DPH
Feitian R301
Značka: Feitian
2000+
2000+
spokojných zákazníkov
Technická podpora
Video návody
pre FIDO kľúče zadarmo
Rýchle doručenie
Doručenie 24h
pre produkty skladom
Slovenska firma
Slovenská
firma

Túto elegantnú a bezpečnú čítačku občianskeho preukazu  (tkz. čítačka OP) vám bude závidieť každý. Je kompatibilná s  portálom slovensko.sk (e-goverment). Hlavnou výhodou oproti konkurentom je pokročilá bezpečnosť a funkcia plug and play, vďaka ktorej netreba inštalovať dodatočný software a ani ovládače. 

Feitian R301-C25 je tzv. terminal unit, čiže zabezpečuje súvislé prepojenie so všetkými operačnými systémami: Windows, Linux, MacOS, Solaris. 

Táto čítačka OP je vyrábaná firmou FEITIAN Technologies, ktorá ma dlhoročné skúsenosti, v oblasti autentifikácie od roku 1998. Tieto skúsenosti sa predovšetkým odzrkadľujú na kvalite materiálov z ktorých je vyrobená, stabilite a vysokej životnosti. Životnosť 100 000 vložení zaručuje spoľahlivosť po celú dobu používania. Čítačku kariet je možné použiť aj na el. podpisovanie dokumentov na stránke zep.disig.sk.

Okrem komunikácií e-Government je táto čítačka kariet často používaná najmä v priemyselných odvetviach, alebo pri aplikáciách, ktoré si vyžadujú vysoko bezpečné riešenie elektronických platieb a autentifikácie. Svoje uplatnenie práve preto nachádza na poli potrieb autentifikácie a riadenia prístupov, rovnako ako aj v e-commerce, bankových platbách a podobne. 

Táto čítačka kariet je napájaná cez 60 mA prúd a prevádzková teplota sa pohybuje v rozmedzí od 0 do 60 stupňov. Toleruje až 90 % vlhkosť vo svojom okolí. Frekvencia kartového čipu je 4 MHz a dĺžka káblu: 1,5m.

Čítačka kariet podporuje štandardy:

  • ISO-7816-2/2/3T=0 a T=1
  • ISO-7816 trieda A,B a C
  • Microsoft WHQL
  • PC/SC, CCID 
  • EMV Level 1

Dodatočné parametre

Kategória: Čítačky OP
Záruka: 2 roky