Feitian R301 USB-C

8 hodnotení
Značka: Feitian

USB-C verzia populárnej čítačky OP Feitian R301.  Slúži na bezpečnú komunikáciu s e-goverment (slovensko.sk) a elektronické podpisovanie (zep.disig.sk). Netreba inštalovať dodatočný software ani ovládače. Funguje s operačným systémom Windows a MacOS . 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2022
Kód: 1025
€22 / ks €18,33 bez DPH
Feitian R301 USB-C
8 hodnotení
Značka: Feitian
1000+
1000+
spokojných zákazníkov
Autorizovaný
Autorizovaný
predajca
Doručenie
Doručenie
nasledujúci pracovný deň
Cena dopravy
Cena dopravy
od 2,5 €
4,4 8 hodnotení

Túto elegantnú a bezpečnú čítačku občianskeho preukazu  (tkz. čítačka OP) vám bude závidieť každý. Je kompatibilná s vládnou komunikáciou na portáli slovensko.sk (e-goverment). Hlavnou výhodou oproti konkurentom je pokročilá bezpečnosť a funkcia plug and play, vďaka ktorej netreba inštalovať dodatočný software a ani ovládače. Okrem e-goverment je možné ju použit s typom kariet ako napríklad elektronické ID karty, zdravotné karty a rôzne iné chytré karty.

Feitian R301-C25 je tzv. terminal unit, čiže zabezpečuje súvislé prepojenie so všetkými operačnými systémami: Windows, Linux, MacOS, Solaris. 

Táto čítačka OP je vyrábaná firmou FEITIAN Technologies, ktorá ma dlhoročné skúsenosti, v oblasti autentifikácie od roku 1998. Tieto skúsenosti sa predovšetkým odzrkadľujú na kvalite materiálov z ktorých je vyrobená, stabilite a vysokej životnosti. Životnosť 100 000 vložení zaručuje spoľahlivosť po celú dobu používania. Čítačku kariet je možné použiť aj na el. podpisovanie dokumentov na stránke zep.disig.sk.

Okrem komunikácií e-Government je táto čítačka kariet často používaná najmä v priemyselných odvetviach, alebo pri aplikáciách, ktoré si vyžadujú vysoko bezpečné riešenie elektronických platieb a autentifikácie. Svoje uplatnenie práve preto nachádza na poli potrieb autentifikácie a riadenia prístupov, rovnako ako aj v e-commerce, bankových platbách a podobne. 

Táto čítačka kariet je napájaná cez 60 mA prúd a prevádzková teplota sa pohybuje v rozmedzí od 0 do 60 stupňov. Toleruje až 90 % vlhkosť vo svojom okolí. Frekvencia kartového čipu je 4 MHz a dĺžka káblu: 1,5m.

Čítačka kariet podporuje štandardy:

  • ISO-7816-2/2/3T=0 a T=1
  • ISO-7816 trieda A,B a C
  • Microsoft WHQL
  • PC/SC, CCID 
  • EMV Level 1

Dodatočné parametre

Kategória: Čítačky kariet a občianskeho
Záruka: 2 roky