Feitian R301 USB-C

Kód: 1025
4 hodnotenia
€19,99
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.10.2021

USB-C verzia populárnej čítačky OP Feitian R301.  Slúži na bezpečnú komunikáciu s e-goverment (slovensko.sk) a elektronické podpisovanie (zep.disig.sk).

Netreba inštalovať dodatočný software ani ovládače. Funguje s operačným systémom Windows a MacOS . 

Detailné informácie

Podrobný popis

✅ Túto elegantnú a bezpečnú čítačku občianskeho preukazu  (tkz. čítačka OP) vám bude závidieť každý. Je kompatibilná s vládnou komunikáciou na portáli slovensko.sk (e-goverment). Hlavnou výhodou oproti konkurentom je pokročilá bezpečnosť a funkcia plug and play, vďaka ktorej netreba inštalovať dodatočný software a ani ovládače. Okrem e-goverment je možné ju použit s typom kariet ako napríklad elektronické ID karty, zdravotné karty a rôzne iné chytré karty.

citacka op feitian r301

✅ Feitian R301-C25 je tzv. terminal unit, čiže zabezpečuje súvislé prepojenie so všetkými operačnými systémami: Windows, Linux, MacOS ( aj M1), Solaris. 

✅ Táto čítačka OP je vyrábaná firmou FEITIAN Technologies, ktorá ma dlhoročné skúsenosti, v oblasti autentifikácie od roku 1998. Tieto skúsenosti sa predovšetkým odzrkadľujú na kvalite materiálov z ktorých je vyrobená, stabilite a vysokej životnosti. Životnosť 100 000 vložení zaručuje spoľahlivosť po celú dobu používania. Čítačku kariet je možné použiť aj na el. podpisovanie dokumentov na stránke zep.disig.sk.

✅ Okrem komunikácií e-Government je táto čítačka kariet často používaná najmä v priemyselných odvetviach, alebo pri aplikáciách, ktoré si vyžadujú vysoko bezpečné riešenie elektronických platieb a autentifikácie. Svoje uplatnenie práve preto nachádza na poli potrieb autentifikácie a riadenia prístupov, rovnako ako aj v e-commerce, bankových platbách a podobne. 

✅ Táto čítačka kariet je napájaná cez 60 mA prúd a prevádzková teplota sa pohybuje v rozmedzí od 0 do 60 stupňov. Toleruje až 90 % vlhkosť vo svojom okolí. Frekvencia kartového čipu je 4 MHz a dĺžka káblu: 1,5m.

✅ Čítačka kariet podporuje štandardy:

  • ISO-7816-2/2/3T=0 a T=1
  • ISO-7816 trieda A,B a C
  • Microsoft WHQL
  • PC/SC, CCID 
  • EMV Level 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: