FEITIAN BioPass (K27P/ K26P)

Neohodnotené
Značka: Feitian

FIDO kľúč BioPass je vyrobený zo zliatiny zinku a slúži na prihlásenie do webových služieb pomocou asymetrickej kryptografie. Tá ochráni váš Facebook, Gmail, Twitter, Azure a mnoho iných účtov pred heckermi a zaručí vám kľudný spánok. BioPass má v sebe zabudovanú čítačku otlačkov prstov novej generácie. Vďaka NFC čipu je kompatibilný s mobilným zariadením.  Bezplatný softvér vám pomôže si ho nakonfigurovať podľa predstáv. Vyrábaný firmou FEITIAN, ktorý je lídrom v odvetví už od 1998 a určený najmä pre firmy, banky, politikov a novinárov, ale aj pre bežný používateľov, ktorým záleží na ochrane. Pripravili sme pre vás jednoduchý video návod a inštaláciu zvládne každý. Podporovaný programom pokročilej ochrany od Google. Žiadne fixné poplatky a ani batérie. Funkcie: FIDO2, FIDO U2F, PIV. Môže byť použité ako smartcard overenie pre šifrovanie Bitlocker, pre viac info nás kontaktujte.  

Variant:
Dostupnosť Skladom Vypredané Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
19.8.2022 20.1.2023 Zvoľte variant
Kód: K27P K26P Zvoľte variant
€77,95 €83,95 od €77,95 €64,96 bez DPH €69,96 bez DPH od €64,96 bez DPH
FEITIAN BioPass (K27P/ K26P)
Neohodnotené
Značka: Feitian
1000+
1000+
spokojných zákazníkov
Autorizovaný
Autorizovaný
predajca
Doručenie
Doručenie
nasledujúci pracovný deň
Cena dopravy
Cena dopravy
od 2,5 €

Bezpečnosť a odolnosť

Biopass NFC plus má v sebe zabudovaný bezpečný secure element (SE), ktorý zaručí maximálnu ochranu pred cielenými útokmi*. Ide o čip, kde je uložený súkromný kľúč, potrebný na podpisovanie vygenerovanej “challange” a bezpečné prihlásenie do webovej služby napr. Facebook. Samozrejmosťou je aj pokročila ochrana pred klonovaním, ktorá vás ochráni pred vytvorením kópie kľúča. 

*Secure element (SE) je stavaný na rôzne formy hackerských, ale aj fyzických útokov, ako napríklad púšťanie špecifického elektrického napätia, aby sa získal súkromný kľúč. Na rozdiel od mobilných zariadení funguje offline, čim sa zvyšuje level zabezpečenia. 

 

Fido statistika-min keeprivacy

Google vo svojej štúdii skúmal bezpečnosť jednotlivých metód prihlásenia.

Medzi ďalšiu silnú stránku BioPassu patrí odolnosť. Je vyrobený z jednoliatej zliatiny zinku. Vďaka kvalitnému spracovaniu ho môžete nosiť vždy komfortne pri sebe a to napríklad na kľúčenke. To umožní ho mať vždy vtedy, ak ho potrebujete. 

Aplikácie na správu od FEITIANU

Bezplatné aplikácie na správu od FEITIANU vám uľahčia prácu s kľúčom. Zopár klikmi si viete spravovať jednotlive funkcie kľúča, ako reset, nastavenie PINu a mnoho iných. Aplikácie sú vytvorené len na produkty od FEITIANU, čím sa eliminujú chybové hlášky a zlepšuje sa kompatibilita.

 

Pomôže vám nakonfigurovať si kľúč podľa vašich požiadaviek bez nutnosti plateného softvéru tretích strán. Jednoducho si viete vygenerovať certifikáty a spravovať FIDO a PIV funkcie kľúča. Dostupné pre MacOS a Windows. Môžete si tu tiež spravovať svoje otlačky prstov. 

Kompatibilita BioPassu

Každý nájde využitie ! Od majiteľov e-shopov, firiem, krypto nadšencov ktorí si chcú zabezpečiť svoje aktíva, ale aj bežných používateľov. Zoznam podporujúci FIDO štandard sa každým dňom zväčšuje.  Ak neviete, aké služby podporujú prihlasovanie pomocou FIDO bezpečnostného kľúča BioPass, tak zoznam nájdete na tomto odkaze a to zvolením "security protocol":  FIDO2, FIDO U2F a PIV.

Kľúč  je kompatibilný s OS: 

  • Windows
  • ChromeOS
  • MacOS
  • Linux 
  • Android (Iba pri prihlasovaní sa do služieb cez webový prehliadač)
  • iOS (Iba pomocou aplikácie SmartLock )

Medzi najznámejšie podporované služby patrí: 

Podpora sluzieb-min keeprivacy

Podpora passwordless  

Budúcnosť v prihlasovaní. Ako prvý tútu službu zaviedol Microsoftu a do ich služieb (Outlook, Onedrive, Azure) sa viete prihlásiť len pomocou FIDO kľúča a PINu. Žiadne dodatočné hesla ani e-mailové adresy. Aktuálne na implementácií pracuje aj Apple a Google, dostupná by mala byť koncom roka.  

Cieľom je sa zbaviť hesiel, ktoré sú zraniteľné a dvojfaktorového overenia ako je napr. SMS a Google authentifikátor, ktoré zas nepraktické a neposkytuje dostatočnú ochranu.  

#1 v rýchlosti a bezpečnosti prihlásenia 

Trieda FIDO kľúčov BioPass sú favoritom v bezpečnej autentifikácii a to vďaka kombinácií bezpečnosti a rýchlosti prihlásenia. Na rozdiel od smart card, alebo TOTP kódov nie je potrebný dodatočný hardvér (čítačka kariet, mobilné zariadenie), čím sa ušetria náklady. Rýchlosť prihlásenia je v priemere 3x rýchlejšia ako u iných spôsobov.  

Metody prihlásenia-min keeprivacy

Renomovaný výrobca

Ide o lídra v kyberbezpečnosti. Táto firma pôsobí v tejto oblasti od roku 1998. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v odvetví vyrába produkty pre firmy, banky a veľké inštitúcie. Medzi ich zákazníkov patri Google, Symantec, Audi a mnoho iných. Firma FEITIAN je tiež výrobca kľúčov Titan od GooglePribližne 60 % z celkových 1 000 zamestnancov tvorí R&D, ktorí pracujú na výskume, viac info o firme.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie