uTrust FIDO NFC

Kód: 1031/USB 1031/USB2 Zvoľte variant
Akcia
1 hodnotenie
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
utrust fido2 nfc typea
€39,99
Skladom Nie je dostupné Zvoľte variant
Rozhranie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
21.10.2021 - Zvoľte variant

Tento FIDO kľúč vám pomôže nahradiť heslá bezpečným, rýchlym, a  najmä nákladovo efektívnym spôsobom prihlasovania.

Ochráni váš Facebook, Gmail a iné účty pred útokmi. Vďaka NFC je kompatibilný s mobilnými zariadeniami.

Vyrobený v USA. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnostný kľúč uTrust FIDO2 NFC od americkej spoločnosti Identiv umožňuje jednotlivcom, firmám, vládnym agentúram a dodávateľom nahradiť heslá bezpečným, rýchlym, škálovateľným a nákladovo efektívnym spôsobom prihlasovania.  

Tento kľúč ochráni váš digitálny svet pred:

  • Phishingovým útokom
  • Man-in-the-middle útokom
  • Brute force útokom
  • Keyloggermi

Bezpečnostný kľúč uTrust FIDO2 NFC získal certifikát FIDO Alliance. Tento kryptografický bezpečnostný model zariadení odstraňuje riziko phishingových útokov, krádeží hesiel a útokov opakovaním (tzv. replay attacks). Kryptografické kľúče (súkromný a verejný kľúč) sú uložené bezpečne v zariadení a to v secure elemente.

Secure element je bezpečnostný čip stavaný na rôzne formy hackerských, ale aj fyzických útokov, ako napríklad púšťanie špecifického elektrického napätia, aby sa získal súkromný kľúč. Výhodou týchto kľúčov je. že sú jedinečné pre každú webovú stránku, čo znamená, že ich nemožno použiť na sledovanie používateľov na iných weboch.  

Bezpečnostné kľúče uTrust FIDO2 NFC sú k dispozícii v ako USB-A a USB-C- aktuálne nedostupné. Tento model je vybavený bezdrôtovou komunikáciou NFC na zabezpečenie bezkontaktného prihlásenia do aplikácií. Multiprotokolová podpora pre FIDO2, FIDO U2F, PIV, TOTP, HOTP a WebAuth zabezpečuje silné viacfaktorové overenie a odstraňuje potrebu používať heslá.  

Bezpečnostné kľúče je možné používať v bežných zariadeniach vrátane telefónov, tabletov, notebookov a stolných počítačov a vo všetkých službách (napr. Gmail, Facebook, Salesforce, LinkedIn atď.). Kompletný zoznam služieb, ktoré podporujú prihlásovanie pomocou FIDO nájdete na tomto odkaze.  

Podporované operačné systémy: 

  • Windows 10
  • macOS
  • Linux,
  • ChromeOS
  • Android

Dodatočné parametre

Kategória: FIDO bezpečnostné kľúče
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: