Yubikey 5

Značka: Yubico

Bojíte sa, že sa niekto dostane do vašich online účtov? Yubikey 5 je pre vás tou správnou voľbou! Umožňuje prihlásiť sa k rôznym online účtom ako je Google (Passkey), Facebook, Apple ID a mnoho iných za pomoci asymetrickej kryptografie, bez nutnosti zadávania zraniteľných SMS kódov. Je určený najmä pre firmy, banky, politikov a novinárov, ale aj pre bežný používateľov, ktorým záleží na ochrane. Funkcie: NFC, IP67, FIDO2 a U2F, PIV, HOTP, TOTP, OpenPGP + bezplatný softvér na správu.

Variant:
Dostupnosť Skladom Vypredané Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
31.5.2024 - Zvoľte variant
Kód: 5 NFC 5C NFC Zvoľte variant
€56,40 / ks €63,60 / ks od €56,40 / ks €47 bez DPH €53 bez DPH od €47 bez DPH
Yubikey 5
Značka: Yubico
2000+
2000+
spokojných zákazníkov
Technická podpora
Video návody
pre FIDO kľúče zadarmo
Rýchle doručenie
Doručenie 24h
pre produkty skladom
Slovenska firma
Slovenská
firma

Séria Yubikey 5 je hardvérové ​​autentifikačné riešenie, ktoré poskytuje vyššiu ochranu pred phishingom, zabraňuje neoprávnenému použitiu používateľských účtov a poskytuje silné a viacfaktorové overovanie.Séria Yubikey 5 je hardvérové ​​autentifikačné riešenie, ktoré poskytuje vyššiu ochranu pred phishingom, zabraňuje neoprávnenému použitiu používateľských účtov a poskytuje silné a viacfaktorové overovanie.

Ochrana pred sofistikovanými nástrojmi Evilginx2, Muraena a Modlishka.

Zabezpečte svoj digitálny svet pred zákernými nástrojmi ako sú Evilginx2, Muraena a Modlishka pomocou FIDO bezpečnostných kľúčov. Kľúče na rozdiel od SMS a TOTP (Google Authenticator) overenia vás účinne ochránia, rozpoznajú útok a zamietnu hackerovi prístup. Takto vyzerá útok do služby Microsoft z pohľadu hackera, ak používate FIDO kľúč. Hacker nezíska nič. Ani prihlasovacie meno, ani heslo a ani session cookies potrebné na obídenie dvojstupňovej ochrany.

Silná autentifikácia

YubiKey ponúka vynikajúce zabezpečenie kombináciou hardvérovej autentifikácie a šifrovania verejným kľúčom. Ich použitie poskytuje efektívnu ochranu pred phishingom a neoprávneným používaním účtov. Podporuje niekoľko protokolov, vrátane metód a služieb FIDO2, Yubico OTP, OATH HOTP, U2F, PIV a Open PGP. Používatelia získavajú najširšiu škálu možností silnej autentifikácie, vrátane nielen dvojfaktorovej autentifikácie, ale aj jednofaktorového prihlasovania bez hesla (passwordless). Navyše podporuje viacfaktorovú autentifikáciu s dotykom používateľa (touch) a zadaním PIN.

Jednoduché, rýchle a spoľahlivé

YubiKey má jednoduché a intuitívne používanie, ktoré sa používatelia môžu ľahko naučiť, urýchľuje prijatie hardvérových kľúčov a zvyšuje bezpečnosť podnikovej siete. Rýchlosť autentifikácie je štyrikrát vyššia ako jednorazové heslo (One-Time Password) alebo autentifikácia založená na SMS. A YubiKey nevyžaduje batériu ani pripojenie k mobilnej sieti, takže autentifikácia je vždy k dispozícii.

Znížte prevádzkové náklady IT

Ukázalo sa, že jednoduché používanie a spoľahlivosť YubiKey znižuje (o 92%) počet udalostí oproti podpore súvisiacej s heslom. Spoločnosť Google to zdokumentovala vo výskumnom dokumente popisujúcom jeho predstavenie zamestnancom spoločnosti Google vo viac ako 70 krajinách po celom svete. Nasadenie je rýchlejšie a lacnejšie, pretože Yubikey, ktorý je špičkou v tomto odvetví, poskytuje podporu pre množstvo protokolov, systémov a služieb. Po jeho zavedení útočníci nemohli získať prístup k žiadnemu z viac ako 85 000 účtov firemných používateľov spoločnosti Google.

Základné informácie

  • Typ: USB-A
  • NFC: Áno
  • Funkcie: WebAuthn, FIDO2 CTAP1, FIDO2 CTAP2, Universal 2nd Factor (U2F), Smart card (PIV-compatible), Yubico OTP, OATH – HOTP (založené na udalostiach), OATH – TOTP (založené na čase), Open PGP, bezpečné statické hesloCertifikáty: FIDO 2, FIDO Universal 2nd Factor (U2F)Kryptografické špecifikácie: RSA 2048, RSA 4096 (PGP), ECC p256, ECC p384
  • Vlastnosti modelu: vodotesný, odolný voči rozbitiu, nie je potrebná batéria a neobsahuje žiadne pohyblivé časti.
  • Typ zariadenia: Zariadenie FIDO HID, čipová karta CCID, klávesnica HIDVýroba: USA, Švédsko.