Faradayové puzdro

Kód: 1052
3 hodnotenia
ZADARMOZADARMO
faradayove puzdro
€14,99
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezkľúčové auta sa kradnú ľahko a často. Na krádež zlodeji potrebujú relatívne lacnú výbavu a samotný proces trvá do jednej minúty.  Ako je to možné? Kódy z kľúča je možné jednoducho odpočúvať a klonovať. Tým si zlodeji ušetria kopec času, námahy a ľahko sa dostanú do auta.

Väčšinou pri tejto krádeži sú dvaja. Jeden sa priblíži k domu majiteľa so zosilňovacom signálu a snaží sa zachytiť daný signál kľúča. Ak daný signál zachytí, tak násldne ho zosilní a auto ľahko oklamú a otvoria ako vo videu:

Jedná z ochrany pred týmto útokom je použitie faradayového puzdra. Jedná sa o šikovnú pomôcku, ktorá ochráni vaše auto pred zlodejmi. Ochranné puzdro je vyrobené z viac vrstvového tieniaceho materialu, ktorý okrem blokovania signálu zaručuje dlhšiu životnosťou a odolnosť.  Kompaktné kožené ochranné puzdro je veľmi ľahké a má primeranú veľkosť (11,5 x 7,2 cm). Svojou veľkosťou je ideálne do akéhokoľvek vrecka nohavíc. Súčasťou puzdra je aj praktický háčik, ktorý je možné zavesiť na rifle alebo prívesok na kľúče.

Blokuje signál:

  • Bluetooth
  • NFC
  • RFID
  • Wi-Fi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: