Školenie bezpečnej autentifikácie

Bojíte sa o stratu svojich online účtov ? V dnešnej digitálnej dobe, kedy sa hackeri neustále snažia získať prístup je bezpečnosť vašich online účtov kľúčová. Práve preto sme vytvorili školenie, ktoré vám pomôže nastaviť a zabezpečiť účty pred hackermi z pohodlia domovu, a to v súlade s požiadavkami NIST 800-63B. Vám, tak ušetríme čas, starosti a financie, vďaka čomu sa budete môcť na plno venovať svojej firme. Súčasťou je aj hardvér v celkovej cene 80 eur. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.3.2023
Kód: 1287
€219,60 / ks €183 bez DPH
Školenie bezpečnej autentifikácie
2000+
2000+
spokojných zákazníkov
Technická podpora
Technická
podpora
Rýchle doručenie
Rýchle
doručenie
Slovenska firma
Slovenská
firma

Dané školenie ma slúžiť ako bezpečnostná „kuchárka s receptami“, kedy si spolu s vámi prejdeme jednotlivými krokmi, odporúčaniami, ktoré pomôžu zvýšiť vašu bezpečnosť vo virtuálnom svete. Odmenou bude lepšia ochrana pred hackermi, vďaka ktorej si ušetríte čas a starostí v budúcnosti. Súčasťou ceny školenia je aj hardvér v celkovej cene 80 eur certifikovaný podľa FIPS 140-2* (AAL3). 

*Táto certifikácia zahŕňa testovanie hardvéru a ich schopnosť odolávať útokom a ochranu proti zneužitiu. Produkty sa použivaju v oblastiach, kde sa vyžaduje vysoká úroveň bezpečnosti, ako napríklad v bankovníctve, vládnych inštitúciách, obrane a zdravotníctve.

Školenie prebieha cez aplikáciu AnyDesk a trvá 2-3 hodiny. Jedná sa časovo a finančne o jednorazovú investíciu, ktorá pozostáva z viac ako 100 krokov a to predovšetkým v oblastiach:

  • Auditu
  • Spravovanie hesiel
  • Zabezpečenia e-mailu obnovy
  • Politika hesiel podľa NIST800-63B
  • Nastavenie dvojstupňového overenia v súlade NIST800-63B
  • Nastavenie webového prehliadaču pre vyššiu bezpečnosť
  • Zálohovanie a obnova
  • Dodatočné nastavenia, tipy a inštruktáž 

NIST800-63B

Je séria odporúčaní pre bezpečnú a efektívnu autentifikáciu. Tieto odporúčania sú veľmi dôležité, pretože pomáhajú zabezpečiť, že osoba, ktorá sa snaží získať prístup k online účtom, je naozaj tá, za ktorú sa vydáva. Odporúčania obsahujú spôsoby, ako overiť totožnosť osoby, ako aj postupy pre vytváranie a ochranu online účtov. Tieto odporúčania pomáhajú minimalizovať riziko zneužitia a zabezpečujú bezpečné prihlásenie. Celý 78 stranový dokument nájdete na tomto odkaze

Ako to prebieha ?

Po zaplatení objednávky vás budeme kontaktovať. Následne si dohodneme termín a zašleme na adresu balík cez GLS, ktorý budete potrebovať počas nastavenia. Spolu si prejdeme jednotlivé kroky a zodpovieme všetky otázky (celý čas vás budeme sprevádzať nastavením). Všetko prebieha bezpečne na diaľku šifrovanou komunikáciou cez aplikáciu AnyDesk.